Par FerryScan


FerryScan uzcēla maza, kaislīga kompānija, kuru Viskonsīnā, Amerikas Savienotajās Valstīs uzsāka avid ceļotāji - starp mums ir vairāk nekā 40 valstis! Mums patīk redzēt jaunas vietas un domājam, ka ceļojumiem jābūt ērtiem, jāizmanto jaunākās tehnoloģijas un jābūt godīgākiem.


Kas mēs esam

Mūsu dibinātāji Pīters Gēčs un Vestlijs Bonaks uzbūvēja FerryScan, lai palīdzētu cilvēkiem atrast labākās ceļošanas iespējas Baltijas jūrā un sniegtu noderīgu informāciju, lai palīdzētu jums rezervēt nepieciešamo ceļojumu.

Mēs nepārdodam jums vairāk, nekā jums nepieciešams, un godīgi pastāstām, kas notiek. Mēs nenodarbojamies ar viltotu atsauksmju veidošanu vai krāpniecības taktikas veidošanu, mēs esam šeit ilgajā spēlē un vēlamies, lai nākamajos gados jūs uzticētos mums ceļojumos.

Mūsu komanda

Pīters un Vestlijs vada ikdienas operācijas, programmēšanu un pārdošanu.

Bils, Alyona, Anne un Valentīns palīdz mārketingā, atbalsta sniegšanā un tulkošanā, kā arī visās smagajās aizkulisēs, kas sniedz jums FerryScan.

Kāpēc mēs izveidojām FerryScan

Mēs redzējām reālu plaisu starp atjauninātiem datiem un informāciju par prāmju rezervēšanu, un mēs redzējām, ka lielie prāmju operatori trūkst citu vietņu meklēšanā. Mēs zinājām, ka varam atvieglot rezervēšanu, vienlaikus nodrošinot vairāk informācijas. Mēs aizraujamies ar prāmjiem un labprāt vēl vairāk atvērtu šo transporta līdzekli, lai vairāk cilvēku varētu baudīt skaistus skatus un ērtus prāmju braucienus. Varbūt mēs jūs redzēsim pat nākamajā ceļojumā!

Nākotne

Diemžēl rezervēt prāmjus nav tik ērti kā rezervēt aviobiļetes, un informācija nav pārskatāma, taču mēs domājam, ka varam to mainīt. Prāmji ir ļoti ērti, bieži vien ātrāki par īsiem lidojumiem un daudz ērtāki nekā lidošana vai braukšana. Biļeti var mainīt daudz vieglāk, un populāros maršrutos ir daudz braucienu, dažreiz ik pēc pāris stundām, salīdzinot ar tiem pašiem maršrutiem ar aviokompāniju.


Paldies, ka apmeklējāt mūs, un mēs ceram, ka jūs arī turpmāk palīdzēsiet mums veidot ceļojumu nākotni.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more