Par FerryScan


FerryScan nosaukums cēlies no "Ferry Scandinavia" un atspoguļo mūsu galveno mērķi: būt par galveno prāmju informācijas, jaunumu un biļešu resursu Baltijas jūrā. Mēs uzskatām, ka, koncentrējoties tikai uz vienu reģionu, mēs garantējam, ka esam zinošākais un noderīgākais partneris jūsu prāmja braucienam. Galu galā braukšana ar prāmi ne visur pasaulē ir vienāda.

Mēs nepārdodam jums vairāk, nekā jums nepieciešams, un godīgi pastāstām, kas notiek. Mēs nenodarbojamies ar viltotu atsauksmju veidošanu vai krāpniecības taktikas veidošanu, mēs esam šeit ilgajā spēlē un vēlamies, lai nākamajos gados jūs uzticētos mums ceļojumos.


Biznesa informācija

FerryScan ir Port Zero Ventures projekts, uzņēmums, kas koncentrējas uz tehnoloģiju izmantošanu, lai atrisinātu problēmas transporta nozarē.

Port Zero Ventures un līdz ar to FerryScan ir reģistrēts uzņēmums Amerikas Savienotajās Valstīs. Ja esat Eiropas klients, jūs, visticamāk, sazināsieties ar Port Zero Baltic OÜ, mūsu Igaunijas meitasuzņēmumu.

Mūsu komanda

FerryScan ir pilnībā attāls uzņēmums, un lielākā daļa cilvēku strādā no Eiropas vai Amerikas. Mēs plaukstam kā attālināta komanda, jo esam kā mūsu klienti – no daudzām pasaules valstīm!


Mūsu stāsts

2017 - Pabeidzot studijas Somijā Helsinku Universitātē, Pīters Gētšs un ciemos pie ilggadējā drauga Vestlija Bonaka nolemj doties ceļojumā pāri Somu līcim uz Igauniju. Pēc tam viņi dodas uz Stokholmu, atkal ar prāmi. Pa ceļam viņi saprot, ka, ja vien neesat vietējais, Baltijas jūrā nav uzticamu resursu prāmju sarakstiem un biļetēm. No tā dzimst ideja.

2018 - Pīters un Vestlijs izveido uzņēmumu Port Zero Ventures, un sākas FerryScan izstrāde. Rudenī tiek uzsākts vienkāršs koncepcijas pierādījums.

2020 - FerryScan ir stabila izaugsme, piesaistot galvenos prāmju partnerus, piemēram, Viking Line, Tallink-Silja un Finnlines.

2021 - Neraugoties uz Covid-19 radītajiem lielajiem pretvējš, mēs turpinām lietojumprogrammas galveno funkciju ieviešanu un piesaistām jaunus galvenos partnerus, piemēram, Eckerö Line un Stena Line.

2022 - Mēs Igaunijā atvērām uzņēmumu Port Zero Baltic OÜ, lai labāk apkalpotu mūsu ES klientus.

2023 - FerryScan turpina augt, pievienojot DFDS Seaways un Polferries kā galvenos partnerus.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more