Viking Line ferry approaching Åland islands.

Prāmju operatoru saraksts Baltijas jūrā

Baltijas jūrā ir vismaz 11 prāmju operatori, kas piedāvā pasažieru un transportlīdzekļu pārvadājumus. Baltijas jūrā ir daudz maršrutu, un tos apkalpo daudzi operatori. Viens unikāls Baltijas jūras aspekts ir tas, ka atsevišķos maršrutos mazākie operatori var konkurēt ar lielākajiem.

Skatiet arī mūsu iepriekšējo emuāra ziņojumu par šo tēmu

Pēdējoreiz atjaunināts 2023-06-08

DFDS Seaways


DFDS Seaways, kuras galvenā mītne atrodas Kopenhāgenā, Dānijā, ir cienījams kruīza prāmju operators, kas specializējas Baltijas jūras maršrutos. Ar spēcīgu klātbūtni reģionā DFDS Seaways savieno lielākās pilsētas, izmantojot to labi izveidotos maršrutus. Pasažieri var ceļot starp Kopenhāgenu un Oslo, Frederikshavnu un Oslo, Karlshamnu un Klaipēdu, Ķīli un Klaipēdu, kā arī Stokholmu un Paldiskiem. Lai atvieglotu šos braucienus, DFDS Seaways apkalpo Baltijas jūras maršrutiem pielāgotu kuģu floti. Crown Seaways, Pearl Seaways, Aura Seaways, Luna Seaways, Victoria Seaways, Athena Seaways, Optima Seaways, Sirena Seaways un Patria Seaways piedāvā mūsdienīgas ērtības, ērtas kajītes, kā arī dažādas ēdināšanas un izklaides iespējas. Kamēr DFDS Seaways paplašina savu darbību ārpus Baltijas jūras, to koncentrēšanās uz šo reģionu nodrošina uzticamu un patīkamu ceļojumu pieredzi tiem, kas pēta piekrastes dārgakmeņus un dinamiskas Baltijas jūras reģiona pilsētas.

DFDS Seaways logotips

Lasīt vairāk

Eckerö Line


Eckerö Line (nejaukt ar Eckerölinjen) ir prāmju kompānija Helsinkos. Viņu galvenie maršruti savieno Helsinkus ar Tallinu, nodrošinot populāru un efektīvu transporta līdzekli starp abām galvaspilsētām. Neskatoties uz salīdzinoši nelielo Eckerö Line izmēru, tas joprojām ir konsekvents un lēts savienojums starp Helsinkiem un Tallinu. Maršrutā Helsinki - Tallina kursē M/S Finlandia, labi aprīkots kruīza prāmis, kas nodrošina pasažieriem ērtu un patīkamu braucienu. Tā piedāvā dažādas klāja ērtības, tostarp ērtas kajītes, ēdināšanas iespējas un izklaides iespējas. Turklāt Eckerö Line apkalpo Finbo Cargo prāmi maršrutā Vuosaari - Muuga, īpaši apkalpojot pasažierus, kas ceļo ar transportlīdzekļiem. Šis pakalpojums ļauj ērti pārvadāt transportlīdzekļus starp Helsinkiem un Tallinu, vienlaikus izvairoties no katras galvaspilsētas rosīgiem pilsētas centriem.

Eckerö Line logotips

Lasīt vairāk

Eckerö Linjen


Eckerö Linjen (nejaukt ar Eckerö Line) ir Ālandu salās bāzēta prāmju kompānija, kas piedāvā vienu prāmi starp Ekero (Ālande) un Grisslehamn (Zviedrija).

Eckerö Linjen logotips

Lasīt vairāk

Finnlines


Finnlines, Itālijas Grimaldi grupas meitasuzņēmums, ir ievērojams kruīza prāmju operators, kas atrodas Helsinkos, Somijā. Ar daudzveidīgu kuģu floti Finnlines piedāvā vairākus maršrutus Baltijas jūras reģionā, savienojot dažādus galamērķus. Viņu pašreizējie maršruti ietver Helsinki uz Lībeku (Traveminde), Turku (Naantali) uz Stokholmu (Kapellskär) caur Ālandu salām un Malmi uz Lībeku (Traveminde). Šie maršruti nodrošina ērtas un efektīvas transporta iespējas pasažieriem, kas ceļo starp Somiju, Zviedriju, Vāciju un Ālandu salām. Jāatzīmē, ka Finnlines ir vienīgais uzņēmums, kas savieno Helsinkus ar Vāciju ar pasažieru prāmi. Finnlines šajos maršrutos apkalpo dažādus kuģus, tostarp Finnlady, Finnmaid, Finnstar, Finnfellow, Finnswan, Finnpartner, Finntrader, Finnclipper, Finnsirius, Cruise Smeralda un Europalink. Katrs kuģis ir aprīkots ar modernām ērtībām, ērtām kajītēm un borta pakalpojumiem, lai nodrošinātu patīkamu un patīkamu ceļojumu pieredzi.

Finnlines logotips

Lasīt vairāk

Polferries


Polferries ir valdībai piederošs Polijas prāmju uzņēmums, kas apkalpo pasažieru prāmjus Baltijas jūrā. Polferries apkalpo maršrutus starp Poliju un Zviedriju, tostarp no Svinoujscie uz Istadi un Gdaņsku uz Nīneshamnu. Šie maršruti nodrošina ērtas pārvietošanās iespējas pasažieriem, kas ceļo starp Poliju un Zviedriju. Polferries apkalpo kuģu floti šajos maršrutos, tostarp Baltivija, Krakovija, Mazovija un Skania. Šie kuģi piedāvā ērtas kajītes, ēdināšanas iespējas un izklaides iespējas, lai nodrošinātu patīkamu un patīkamu ceļojumu pieredzi.

Polferries logotips

Lasīt vairāk

St. Peter Line


St. Peter Line agrāk apkalpoja apļveida maršrutu caur Baltijas jūru, jo īpaši savienojot Somiju (Helsinku) ar Krieviju (Sanktpēterburgu), un tā bija viena no nedaudzajām iespējām "bezvīzu" piekļuvei (72 stundas) uz Krieviju no Eiropas. No 2021. gada uzņēmums pārtrauca darbību.

St. Peter Line logotips

Lasīt vairāk

Stena Line


Stena Line ir ievērojams kruīza prāmju operators, kura galvenā mītne atrodas Gēteborgā, Zviedrijā. Ar spēcīgu klātbūtni Baltijas jūrā, Stena Line apkalpo dažādus maršrutus, kas savieno dažādus galamērķus reģionā. Viņu pašreizējie Baltijas jūras maršruti ietver Frederikshavnu uz Gēteborgu, Stokholmu (Nīneshamnu) uz Ventspili, Hanko uz Stokholmu, Grenaa uz Halmstadi, Ķīli uz Gēteborgu, Karlskronu uz Gdiņu, Trelleborgu uz Rostoku un Lībeku (Traveminde) uz Liepāju. Šie maršruti nodrošina pasažieriem ērtas pārvietošanās iespējas Baltijas jūras reģiona izzināšanai. Kamēr Stena Line darbojas ārpus Baltijas jūras, viņu fokuss uz šo reģionu ļauj nodrošināt uzticamus un efektīvus prāmju pakalpojumus, ērti un komfortabli nogādājot pasažierus līdz vēlamajiem galamērķiem.

Stena Line logotips

Lasīt vairāk

TT-Line


TT-Line ir nozīmīgs spēlētājs Baltijas dienvidu reģionā, savienojot Vāciju ar Poliju, Lietuvu un Zviedriju augstās frekvencēs.

TT-Line logotips

Lasīt vairāk

Tallink Silja


Tallink-Silja ir ievērojams kruīza prāmju operators Baltijas jūrā, kas piedāvā dažādus maršrutus, kas savieno Stokholmu, Tallinu, Turku un Helsinki, ar pieturām Ālandu salās. Pasažieri var baudīt gleznainus ceļojumus, vienlaikus izpētot šos dinamiskos galamērķus. Pašreizējā Tallink-Silja flote sastāv no Star, Megastar, Silja Europa, Silja Symphony, Silja Serenade, Galaxy, Baltic Princess, Romantika, Isabelle, Baltic Queen, Victoria I, Sailor, Regal Star, Sea Wind un MyStar. Šie kuģi nodrošina pasažieriem ērtas naktsmītnes, ēdināšanas iespējas, izklaides iespējas un neaizmirstamu ceļojumu pieredzi. Lai gan Tallink-Silja ne vienmēr ir budžetam draudzīgākais risinājums, papildu izmaksas bieži vien ir vērtīgas, ņemot vērā to sniegto kvalitatīvo pakalpojumu un ērtības. Ceļotāji sagaida uzticamus un patīkamus prāmju pakalpojumus, padarot Tallink-Silja par vēlamo izvēli Baltijas jūras šķērsošanai.

Tallink Silja logotips

Lasīt vairāk

Viking Line


Viking Line ir plaši pazīstams kruīza prāmju operators, kura galvenā mītne atrodas Mariehamnā, Ālandu salās, Somijā. Tie piedāvā dažādus maršrutus Baltijas jūras reģionā, savienojot Stokholmu, Tallinu, Turku un Helsinkus, bieži ar pieturām Ālandu salās. Šajos maršrutos darbojas viņu kuģi, tostarp Viking Cinderella, Viking Grace, Gabriella, Viking XPRS un jaunais papildinājums Viking Glory. Šie kuģi nodrošina pasažieriem ērtas kajītes, ēdināšanas iespējas, izklaides iespējas un patīkamu ceļojumu pieredzi. Viking Line ir atzīts par savu apņemšanos nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu un patīkamus braucienus. Viking Line piedāvā ērtus un uzticamus prāmju pakalpojumus, ļaujot pasažieriem viegli un ērti izpētīt satriecošo Baltijas jūras reģionu.

Viking Line logotips

Lasīt vairāk

Wasaline


Wasaline apkalpo pasaulē vistālāk uz ziemeļiem esošo pasažieru prāmi, kas savieno Somijas Vāsu ar Ūmeo Zviedrijā. Tie piedāvā unikālu kuģa izvēli salīdzinājumā ar citiem Baltijas prāmju operatoriem un var būt laba izvēle, savienojot Somijas vidieni ar Zviedriju.

Wasaline logotips

Lasīt vairāk

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more