Viking Line ferry approaching Åland islands.

Prāmju operatoru saraksts Baltijas jūrā

Baltijas jūrā ir vismaz 9 prāmju operatori, kas piedāvā pasažieru un transportlīdzekļu pārvadājumus. Baltijas jūrā ir daudz maršrutu, un daudzi operatori tos apkalpo. Viens unikāls Baltijas jūras aspekts ir tas, ka mazākie operatori dažos maršrutos var konkurēt ar lielākajiem.

Skatiet arī mūsu iepriekšējo emuāra ziņojumu par šo tēmu

Pēdējoreiz atjaunināts 2020-04-15

Eckerö Line


Eckerö Line (nejaukt ar Eckerölinjen) ir Helsinkos bāzēta prāmju kompānija, kas piedāvā vienu prāmi M / S Finlandia starp Helsinkiem un Tallinu. Neskatoties uz Eckerö Line salīdzinoši mazo izmēru, tas joprojām ir konsekvents un pieejamu savienojums starp Helsinkiem un Tallinu. Eckerö Line pārvalda arī prāmi Finbo Cargo, kas paredzēts tikai kravām (vai pasažieriem ar transportlīdzekļiem) starp Helsinku (Vuosaari) un Tallinas (Muuga) ostu.

Eckerö Line logotips

Lasīt vairāk

Eckerö Linjen


Eckerö Linjen (nejaukt ar Eckerö Line) ir Ālandu salā bāzēta prāmju kompānija, kas piedāvā vienu prāmi starp Eckerö (Ālandu salu) un Grisslehamn (Zviedrijā).

Eckerö Linjen logotips

Lasīt vairāk

Finnlines


Finnlines ir Helsinkos bāzēta prāmju kompānija un vienīgā kompānija, kas ar prāmi savieno Helsinkus ar Vāciju (Lībeku vai Travemünde). Finnlines piedāvā arī savienojumus starp Vāciju un Zviedriju (Malme), kā arī Zviedriju (Stokholma) ar Somiju (Naantali vai Turku). Finnlines ir daļa no Itālijas Grimaldi grupas.

Finnlines logotips

Lasīt vairāk

St. Peter Line


Svētā Pētera līnija vada apļveida maršrutu caur Baltijas jūru, jo īpaši savieno Somiju (Helsinkus) ar Krieviju (Sanktpēterburgu) un ir viena no nedaudzajām iespējām bezvīzu piekļuvei (72 stundas) Krievijai no Eiropas.

St. Peter Line logotips

Lasīt vairāk

Stena Line


Stena Line ir liels prāmju operators Ziemeļeiropā. Viņi piedāvā prāmjus starp Britu salām, Eiropas kontinentālo daļu un Skandināviju. Baltijas jūrā Stena Line piedāvā maršrutus starp Latviju, Zviedriju, Poliju, Vāciju un Dāniju.

Stena Line logotips

Lasīt vairāk

TT-Line


TT-Line ir nozīmīgs spēlētājs Baltijas dienvidos, savienojot Vāciju ar Poliju, Lietuvu un Zviedriju augstās frekvencēs.

TT-Line logotips

Lasīt vairāk

Tallink Silja


Tallink Silja ir Tallinā bāzēta prāmju kompānija un viens no lielākajiem prāmju operatoriem Baltijas jūrā. Viņiem ir moderna kuģu flote, un tie galvenokārt savieno galamērķus Austrumbaltijā, t.i., Zviedrijā, Somijā, Ālandu salās, Igaunijā, Latvijā utt.

Tallink Silja logotips

Lasīt vairāk

Viking Line


Viking Line ir Somijas prāmju kompānija un viens no lielākajiem operatoriem Baltijas jūrā. Viking Line ir modernu kuģu flote, un tā kursē maršrutos starp Zviedriju, Ālandu salu, Igauniju un Somiju.

Viking Line logotips

Lasīt vairāk

Wasaline


Wasaline vada pasaules ziemeļu pasažieru prāmi, kas savieno Somijas Vaasu ar Ūmeo Zviedrijā. Tie piedāvā unikālu klāja izvēli salīdzinājumā ar citiem Baltijas prāmju operatoriem, un tā var būt laba izvēle, kas savieno Somijas centru un Zviedriju.

Wasaline logotips

Lasīt vairāk

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more