Kāpēc rezervēt ar FerryScan?


  • Meklējiet prāmju pieejamību daudzos operatoros.
  • Salīdziniet cenas.
  • Nemaksājiet neko papildus. Cena, ko redzat vietnē FerryScan, ir cena, ko maksāsit tieši operatoram.
  • Atsaucīga klientu apkalpošana, kas tiek piedāvāta vairākās valodās.

Prāmis no Stokholma uz Helsinki Ceļojuma informācija

Karte, kurā redzams prāmja maršruts no Stokholma līdz Helsinki

Prāmji regulāri savieno divas Skandināvijas galvaspilsētas Helsinkus un Stokholmu. No Stokholmas uz Helsinkiem katru dienu kursē divi prāmji, kurus kursē Tallink-Silja un Viking Lines. Abi prāmji īsi apstājas Ālandu salās, pirms turpina ceļu uz Stokholmu.


No Uz Atiešanas laiks Ierašanās laiks Operators
Stokholmas (Stadsgården) osta Helsinku (Katajanokka) osta 16:00 09:15 Viking Line Grāmatu ceļojums
Stokholmas (Värtahamnen) osta Helsinku (Dienvidu ostas Olympia Terminal) osta 16:45 10:30 Tallink Silja Grāmatu ceļojums

Prāmis no Stokholma uz Helsinki Ceļojuma statistika

Vidējais ceļojuma ilgums 16:40
Izlidošanas pilsēta Stokholma, Zviedrija
Ierašanās pilsēta Helsinki, Somija
Prāmju operatori Tallink Silja, Viking Line

Alternatīvs prāmju maršruts: Stokholma → Turku

No Stokholmas uz Helsinkiem apsveriet alternatīvu prāmju maršrutu no Stokholmas uz Turku. Helsinki atrodas tikai divu stundu vilciena brauciena attālumā no Turku, un katru dienu starp Stokholmu un Turku kursē vairāk prāmju nekā Stokholmas un Helsinki. Ir pat vilcieni, kas atiet tieši no Turku ostas.


Bieži uzdotie jautājumi

Jūs varat ienest savu transportlīdzekli vai motociklu uz visiem FerryScan norādītajiem prāmjiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka transportlīdzekļa vietu skaits ir ierobežots un bieži vien tiek izpārdots krietni pirms pasažieru sēdvietām. Mums ir ierobežota transportlīdzekļu veidu izvēle vietnē FerryScan, taču jūs vienmēr varat sazināties ar mums, lai rezervētu jebkuru transportlīdzekli.

Cena, ko maksājat FerryScan, ir cena, ko maksāsit, rezervējot tieši pie jebkura operatora. Ja pamanāt FerryScan cenu, kas ir augstāka, salīdzinot ar operatoru, mēs saskaņosim operatora cenu. FerryScan nopelna nelielu komisiju par katru pārdošanu no prāmju operatora, taču šī komisija netiek pievienota mūsu cenās.

Pašlaik mums ir ierobežots atbalsts tiešsaistes rezervācijām ar mājdzīvniekiem. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai rezervētu mājdzīvniekus, mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Gandrīz visos prāmjos ir pieejamas iegādei pieejamas kajītes. Dažos maršrutos (bieži vien pa nakti) ir nepieciešama kajīte, kas ir iekļauta jūsu biļetē. Jūs vienmēr varat uzlabot savu kabīni par papildu naudu. Lētākās kajītes parasti atrodas kuģa apakšā pie dzinējiem. Mēs iesakām mēģināt izvairīties no tiem par katru cenu, jo īpaši ziemā, kad jūra ir skarba.

Uz Baltijas jūras prāmjiem parasti ir daudz aktivitāšu, no kurām izvēlēties. Ir daudz restorānu, bāru, kafejnīcu un iepirkšanās vietu. Uz lielākiem kuģiem var atrast arī naktsklubus, spa un teātrus.

Prāmju ostas Stokholma

Prāmju ostas Stokholma, kurās ir regulāra pasažieru un transportlīdzekļu prāmju satiksme.

Prāmju ostas Helsinki

Prāmju ostas Helsinki, kurās ir regulāra pasažieru un transportlīdzekļu prāmju satiksme.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more