Kāpēc rezervēt ar FerryScan?


  • Meklējiet prāmju pieejamību daudzos operatoros.
  • Salīdziniet cenas.
  • Nemaksājiet neko papildus. Cena, ko redzat vietnē FerryScan, ir cena, ko maksāsit tieši operatoram.
  • Atsaucīga klientu apkalpošana, kas tiek piedāvāta vairākās valodās.

Prāmis no Helsinki uz Stokholma Ceļojuma informācija

Karte, kurā redzams prāmja maršruts no Helsinki līdz Stokholma

Prāmji regulāri savieno divas Skandināvijas galvaspilsētas Helsinkus un Stokholmu. No Helsinkiem uz Stokholmu katru dienu kursē divi prāmji, kurus kursē Tallink-Silja un Viking Lines. Abi prāmji īsi apstājas Ālandu salās, pirms turpina ceļu uz Stokholmu.


No Uz Atiešanas laiks Ierašanās laiks Operators
Helsinku (Dienvidu ostas Olympia Terminal) osta Stokholmas (Värtahamnen) osta 17:00 10:00 Tallink Silja Grāmatu ceļojums
Helsinku (Katajanokka) osta Stokholmas (Stadsgården) osta 18:10 10:00 Viking Line Grāmatu ceļojums

Prāmis no Helsinki uz Stokholma Ceļojuma statistika

Vidējais ceļojuma ilgums 17:48
Izlidošanas pilsēta Helsinki, Somija
Ierašanās pilsēta Stokholma, Zviedrija
Prāmju operatori Tallink Silja, Viking Line

Alternatīvs prāmju maršruts: Turku → Stokholma

No Helsinkiem uz Stokholmu varat izvēlēties citu prāmju maršrutu Turku uz Stokholmu. Turku atrodas tikai divu stundu vilciena brauciena attālumā no Helsinkiem, un katru dienu starp Turku un Stokholmu kursē vairāk prāmju nekā no Helsinkiem un Stokholmas. Ir pat vilcieni, kas dodas tieši uz Turku ostu.


Bieži uzdotie jautājumi

Jūs varat ienest savu transportlīdzekli vai motociklu uz visiem FerryScan norādītajiem prāmjiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka transportlīdzekļa vietu skaits ir ierobežots un bieži vien tiek izpārdots krietni pirms pasažieru sēdvietām. Mums ir ierobežota transportlīdzekļu veidu izvēle vietnē FerryScan, taču jūs vienmēr varat sazināties ar mums, lai rezervētu jebkuru transportlīdzekli.

Cena, ko maksājat FerryScan, ir cena, ko maksāsit, rezervējot tieši pie jebkura operatora. Ja pamanāt FerryScan cenu, kas ir augstāka, salīdzinot ar operatoru, mēs saskaņosim operatora cenu. FerryScan nopelna nelielu komisiju par katru pārdošanu no prāmju operatora, taču šī komisija netiek pievienota mūsu cenās.

Pašlaik mums ir ierobežots atbalsts tiešsaistes rezervācijām ar mājdzīvniekiem. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai rezervētu mājdzīvniekus, mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Gandrīz visos prāmjos ir pieejamas iegādei pieejamas kajītes. Dažos maršrutos (bieži vien pa nakti) ir nepieciešama kajīte, kas ir iekļauta jūsu biļetē. Jūs vienmēr varat uzlabot savu kabīni par papildu naudu. Lētākās kajītes parasti atrodas kuģa apakšā pie dzinējiem. Mēs iesakām mēģināt izvairīties no tiem par katru cenu, jo īpaši ziemā, kad jūra ir skarba.

Uz Baltijas jūras prāmjiem parasti ir daudz aktivitāšu, no kurām izvēlēties. Ir daudz restorānu, bāru, kafejnīcu un iepirkšanās vietu. Uz lielākiem kuģiem var atrast arī naktsklubus, spa un teātrus.

Prāmju ostas Helsinki

Prāmju ostas Helsinki, kurās ir regulāra pasažieru un transportlīdzekļu prāmju satiksme.

Prāmju ostas Stokholma

Prāmju ostas Stokholma, kurās ir regulāra pasažieru un transportlīdzekļu prāmju satiksme.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more