Sveicam Eckerö Line FerryScan

Pēdējoreiz atjaunināts


FerryScan and Eckerö Line Logos

Šomēnes mēs sveicam Eckerö Line pakalpojumā FerryScan! Mēs esam ļoti priecīgi pievienot tos FerryScan, jo tie ir vērtīgs papildinājums mūsu Helsinki-Tallina maršruta lapām. Eckerö Line kursē divus prāmjus starp Helsinkiem un Tallinu, un tas bieži vien ir labākais, lai atrastu pēdējā brīža biļetes. Līdz ar Eckerö Line pievienošanu FerryScan tagad pilnībā atbalsta visus operatorus starp Tallinu un Helsinkiem.

Vairāk par Eckerö Line

Eckerö Line apkalpo divus prāmjus starp Helsinkiem un Tallinu. M/S Finlandia ir moderns prāmis ar 3-4 reisiem katru dienu no Helsinkiem un Tallinas. Eckerö Line apkalpo arī Finbo Cargo, kas ir prāmis, kas paredzēts transportlīdzekļiem un kravu satiksmei (tiem, kuriem nav transportlīdzekļu, nav atļauts veikt rezervācijas). Finbo Cargo kursē starp Helsinki Vuosaari un Tallinas Muuga ostām, kuras abas atrodas ārpus pilsētas centra, padarot to ideāli piemērotu autovadītājiem, lai izvairītos no satiksmes. Lai gan Eckerö Line ir mazāka par saviem vienaudžiem, tā joprojām nodrošina uzticamu un pieejamu prāmju savienojumu starp Helsinkiem un Tallinu.

Maršruts Biežums Rezervācijas informācija
Helsinki uz Tallinu Daudzas dienā Noklikšķiniet, lai skatītu rezervācijas informāciju
Helsinki (Vuosaari) uz Tallina (Muuga) — tikai transportlīdzekļi un kravas Daudzas dienā Noklikšķiniet, lai skatītu rezervācijas informāciju
M/S Finlandia Pulling into the port of Tallinn
M/S Finlandia Pulling into the port of Tallinn
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more