Prāmja ceļojuma bagāžas kontrolsaraksts

Pēdējoreiz atjaunināts


Vai vēlaties uzzināt, ko iesaiņot pirms iekāpšanas prāmī? Šeit ir FerryScan kontrolsaraksts. Pirms došanās uz prāmi, jāņem vērā dažas svarīgas lietas. Mēs jums palīdzēsim atcerēties:

1) Paņemiet līdzi pasi vai derīgu ceļošanas dokumentu, piemēram, autovadītāja apliecību vai pilsonības ID. Pārliecinieties, vai jums ir gatava atbilstoša vīza (iespējams, jums būs jādodas uz vēstniecību).

COVID-19 joprojām rada daudz ierobežojumu . Pārliecinieties, ka jums ir gatavi testi vai dokumenti, lai jūs varētu vienmērīgi ievadīt.

2) Līdzi ņemiet ceļojumam atbilstošu valūtu. Jūsu operators jums pateiks, kādi maksājumi tiek pieņemti, bet parasti tiek pieņemta Visa, Mastercard un izlidošanas un ierašanās valsts valūta. Dažreiz jūs pat varat uz kuģa apmainīt valūtu, bet tas, iespējams, nav labākais valūtas kurss.


  • Mēs iesakām 50 € vienam pasažierim, lai jūs varētu ēst garšīgi visu, ko varat ēst bufetē, nopirkt alkoholu vai cigaretes bez nodokļa, ja tā ļaujaties, un nopirkt visas preces, kuras esat aizmirsis kuģu veikalā. Iepriekš esmu aizmirsis pudeļu atvērējus un zobu pastu, taču to ērtībai bieži vien ir daudz vairāk. Ņemiet vērā, ka uz prāmja šīs preces ir dārgākas, tāpēc, ja jūs to varat iegādāties iepriekš, jūs ietaupīsit naudu

3) Ja braucat ar automašīnu, paņemiet līdzi sava transportlīdzekļa reģistrāciju un vadītāja apliecību, kā arī neaizmirstiet starptautisku vadītāja atļauju gadījumā, ja savā tālākajā ceļojumā satiksieties ar policiju. Dažās valstīs var būt nepieciešams muitas depozīts, kas var būt diezgan liels, tāpēc neaizmirstiet pārbaudīt iebraukšanas valsts robežprocedūras. Pārliecinieties arī, ka jums likumīgi atļauts braukt galamērķa valstī!

4) Neaizmirstiet, ka jums vajadzēs gulēt! Visticamāk, ierodoties, jums būs ļoti gara diena, kad apskatīsit apskates vietas, tāpēc pārliecinieties, ka esat gatavs gulēt. Es ieteiktu ausu aizbāžņus visiem pārmērīgi pārdzērušajiem kaimiņiem un acu masku, ja jums ir kabīne ar logu. Ja viss kļūst slikti, pajautājiet kaimiņam pieklājīgi, vai viņš var ballēties kaut kur citur vai iesaistīt kuģa personālu.


Izveido sarakstu!

Mūsu sarakstā ietilpst:

Zobu pasta Pase
Zobu birste Pases un vīzu fotokopijas, ja pazaudējat pasi
Šampūns Vajadzības gadījumā vadītāja apliecība ar IDP (International Driver's Permit)
Matu kondicionieris Debetkarte (zvanīšana bankai pirms ceļojuma uz ārzemēm)
Fēns Skaidra nauda - eiro vai vietējā valūtā
Ziepes vai ķermeņa mazgāšana Apģērbs
Ausu aizbāžņi Ūdens (vai nauda ūdenim)
Acu maska Pārtika (vai nauda pārtikai)
Izklaide - grāmatas, iPad, klēpjdators, mūzika vai aplādes Izdrukātas biļetes + informācija par turpmāko braucienu, lai varētu ērti šķērsot robežu

Saglabājiet uz jūsu biļetes vai FerryScan tālrunī / makā uzdrukātu prāmju sniedzēja kontakta numuru, lai iegūtu pēdējā brīža jautājumus!

Mēs ceram, ka tas palīdzēs jums atcerēties svarīgus priekšmetus, kurus, iespējams, esat aizmirsis citādi. Noteikti atgriezieties šajā lapā, lai pārliecinātos, ka neaizmirsāt pamatus, un informējiet mūs, ja kaut ko esam aizmirsuši vietnē [email protected].

Paldies un laimīgu burāšanu!

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more