Prāmji starp Vāciju un Somiju

Pēdējoreiz atjaunināts


Pašlaik starp Ziemeļvāciju un Somiju ir vienots, regulārs pasažieru pārvadājums. Prāmis atiet no Lībekas (Travemünde) un Somijā (Helsinkos) ierodas kādas 29 stundas vēlāk. Prāmju savienojumu nodrošina Finnlines, kas veic arī vairākus prāmjus starp Vāciju, Somiju un Zviedriju.

Helsinki Architecture

Informācija par pakalpojumu

No Vācijas prāmis iziet katru nakti pulksten 3:00, nākamajā dienā ierodoties Somijā. Pretējā virzienā no Somijas uz Vāciju prāmis atiet katru vakaru pulksten 17:00, nākamajā naktī ierodoties Lībekā (Travemünde). Šis pakalpojums darbojas katru dienu, izņemot dažus izņēmumus.

Maršruts Izlidošana Ierašanās
Lībeka (Travemünde) uz Helsinkiem 3:00 9: 00/9: 30 (+1 diena)
No Helsinkiem līdz Lībekai (Travemünde) 17:00 21:30 (+1 diena)

Uz kuģa ērtākais variants ir rezervēt kajīti naktīm jūrā. Trim Finnlines kuģiem (Finnstar, Finnmaid un Finnlady) ir plašs izmitināšanas iespēju klāsts katram budžetam. Jūs varat rezervēt ceļojumam arī krēslu, kas parasti ir lētākais.

Pēc 29 stundām šis prāmis nebūt nav ātrākais savienojums starp Somiju un Vāciju. Tas tomēr ir ērtāk, ja ceļojat ar automašīnu. Turklāt, ja ceļojat ar lielu bagāžu, šis prāmis ir laba izvēle, jo tas bieži ir lētāks nekā salīdzināms lidojums, un jūs varat uzņemt tik daudz bagāžas, cik vēlaties, neuztraucoties par papildu maksu. Galvenais, tas ir nesteidzīgs veids, kā šķērsot Baltijas jūru, ja jums ir laiks pavadīt laiku.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more