Nakts kruīzi starp Helsinkiem un Tallinu

Pēdējoreiz atjaunināts


Aptuveni 80 km (50 jūdzes) no Baltijas jūras atdala Somijas galvaspilsētu Helsinkus ar Igaunijas galvaspilsētu Tallinu. Lai veiktu šo attālumu, ir divas iespējas: lidmašīna un prāmis. Tā kā ir daudz papildu laika, kas saistīts ar došanos uz lidostu, reģistrēšanos, sēdēšanu uz skrejceļa utt., Tiek pieņemts, ka prāmis ir labākā transporta metode starp šīm divām pilsētām. Lai iegūtu pilnīgu prāmju iespēju klāstu starp Helsinkiem un Tallinu, skatiet mūsu iepriekš veikto pierakstu . Šeit mēs vēlētos aplūkot iespējas nakšņot starp Helsinkiem un Tallinu.

Looking onto the city center of Tallinn from its largest passenger port.
Looking onto the city center of Tallinn from its largest passenger port.

Kāpēc pārnakšņošana?

Parastais prāmis ir 2-3 stundas, tad kāpēc iet lēnāk? Vairāk par visu šie prāmji ir paredzēti pārvietošanai, kas nozīmē to pārvietošanu, lai sagatavotos nākamajai dienai. Tā rezultātā cenas parasti ir diezgan zemas, un tas var piesaistīt ceļotājus, kuri rūpējas par budžetu. Ja dodaties tikai caur Helsinkiem vai Tallinu, var būt lētāk vienkārši rezervēt nakti uz kuģa, salīdzinot ar pilsētu.

Turklāt tie, kas veic ilgākus auto vai kravas braucienus starp Somiju un Igauniju, var izmantot iespēju nakšņot, lai atsvaidzinātos jaunai braukšanas dienai. Atkarībā no ceļojuma plāniem, prāmis uz nakti var būt tieši tas, kas jums nepieciešams.

1. variants: Tallink Silja - Star un Tallink Silja Europa

No Helsinkiem uz Tallinu Silja Europa katru dienu izbrauc no Helsinkiem pulksten 18:30, Tallinā ierodoties 3,5 stundas vēlāk. Jums ir iespēja palikt uz kuģa nakti un izbraukt no rīta no pulksten 8:00. Silja Europa ir daļa no Tallink Silja 22 stundu kruīza, lai gan to ir iespējams rezervēt kā vienvirziena ceļojumu.

Otrā virzienā, no Tallinas uz Helsinkiem, katru vakaru varat rezervēt Tallink Silja's Star prāmi. Zvaigznes atiešanas laiks no Tallinas parasti ir 20:30 vai 22:30, Helsinkos ielidojot trīs stundas vēlāk. Atkal, šeit jums ir iespēja palikt uz kuģa nakti.

Meklēt braucienus šeit

2. variants: Viking Line - XPRS un Rosella

No Helsinkiem līdz Tallinai ar Viking Line ir iespējams rezervēt nakti uz kuģa. Grafiks ir nedaudz nepastāvīgs, tomēr parasti jūs varat rezervēt nakti uz kuģiem Viking XPRS vai Rosella, izejot no Helsinkiem ap pulksten 20:30 vakarā.

Meklēt braucienus šeit

3. variants: Finbo Cargo (tikai ar transportlīdzekli)

Ieviešot kravas (transportlīdzekļu) prāmjus starp Helsinkiem (Vuosaari) un Tallinu (Muuga), ir iespējams rezervēt braucienu pa nakti starp Tallinu un Helsinkiem ar Finbo Cargo (daļa no Eckerö Line). Pašlaik ir iespējama nakšņošana izlidojot plkst. 23:30 par katru dienu, izņemot piektdienu. Lai rezervētu šo prāmi, jums jāņem līdzi transportlīdzeklis (kravas automašīna, automašīna, motocikls utt.). Ņemiet vērā, ka Vuosaari osta un Muugas osta atrodas attiecīgi vairāk nekā 10 km attālumā no Helsinku un Tallinas centra.

Drīz būs pieejama tiešsaistes rezervācija pakalpojumiem Finbo.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more