Nakts kruīzi starp Helsinkiem un Tallinu

Pēdējoreiz atjaunināts


Aptuveni 80 km (50 jūdzes) no Baltijas jūras atdala Somijas galvaspilsētu Helsinkus ar Igaunijas galvaspilsētu Tallinu. Lai veiktu šo attālumu, ir divas iespējas: lidmašīna un prāmis. Tā kā ir daudz papildu laika, kas saistīts ar došanos uz lidostu, reģistrēšanos, sēdēšanu uz skrejceļa utt., Tiek pieņemts, ka prāmis ir labākā transporta metode starp šīm divām pilsētām. Lai iegūtu pilnīgu prāmju iespēju klāstu starp Helsinkiem un Tallinu, skatiet mūsu iepriekš veikto pierakstu . Šeit mēs vēlētos aplūkot iespējas nakšņot starp Helsinkiem un Tallinu.

Looking onto the city center of Tallinn from its largest passenger port.
Looking onto the city center of Tallinn from its largest passenger port.

Kādi ir nakts prāmji starp Helsinkiem un Tallinu?

Visi lielākie prāmju operatori starp Helsinkiem un Tallinu piedāvā nakts iespējas. Ar Tallink-Silja jūs varat nokļūt naktī no Helsinkiem uz Tallinu un no Tallinas uz Helsinkiem. Viking Line piedāvā nakts klāja iespējas tikai maršrutā Helsinki-Tallina. Eckerö Line piedāvā nakts lidojuma iespēju maršrutā Tallina (Muuga) uz Helsinkiem (Vuosaari), taču tā ir pieejama tikai pasažieriem, kas ceļo ar transportlīdzekli.

Parastais prāmis ir 2-3 stundas, tad kāpēc braukt lēnāk? Vairāk par visu šie prāmji ir paredzēti pārvietošanai, kas nozīmē to pārvietošanu, lai sagatavotos nākamajai dienai. Tā rezultātā biļešu cenas parasti ir diezgan zemas, un tas var piesaistīt ceļotājus, kuri vēlas šķērsot budžetu. Ja braucat tikai caur Helsinkiem vai Tallinu, lidmašīnā var būt lētāk, salīdzinot ar pilsētu. Viesnīcas Helsinkos var viegli maksāt 100 eiro, savukārt nakts uz kuģa var būt tikai 30 vai 40 eiro.

Turklāt tie, kas veic ilgākus auto vai kravas braucienus starp Somiju un Igauniju, var izmantot iespēju nakšņot, lai atsvaidzinātos jaunai braukšanas dienai. Atkarībā no ceļojuma plāniem, prāmis uz nakti var būt tieši tas, kas jums nepieciešams.

Piezīme: jums ir jāiegādājas īpaša nakts biļete, lai paliktu uz kuģa pa nakti, tiklīdz tie ir ieradušies. Vietnē FerryScan jūs redzēsit divas iespējas: vienu parastajai biļetei un otru parastajai biļetei un nakts lidojumam.

1. variants: Tallink Silja - Star un Tallink Silja Europa

No Helsinkiem uz Tallinu Silja Europa katru dienu izbrauc no Helsinkiem pulksten 18:30, Tallinā ierodoties 3,5 stundas vēlāk. Jums ir iespēja palikt uz kuģa nakti un izbraukt no rīta no pulksten 8:00. Silja Europa ir daļa no Tallink Silja 22 stundu kruīza, lai gan to ir iespējams rezervēt kā vienvirziena ceļojumu.

Otrā virzienā, no Tallinas uz Helsinkiem, katru vakaru varat rezervēt Tallink Silja's Star prāmi. Zvaigznes atiešanas laiks no Tallinas parasti ir 20:30 vai 22:30, Helsinkos ielidojot trīs stundas vēlāk. Atkal, šeit jums ir iespēja palikt uz kuģa nakti.

Meklēt braucienus šeit

2. iespēja: Viking Line — XPRS

No Helsinkiem uz Tallinu ar Viking Line ir iespējams rezervēt nakti uz XPRS prāmja. Vairumā nakšu XPRS prāmis atiet no Helsinkiem pulksten 20:30, Tallinā ierodas pulksten 23:00 un ļauj pasažieriem palikt uz klāja līdz nākamās dienas pulksten 6:00. COVID dēļ Viking Line ir samazinājis maršrutus Helsinki-Tallina, tomēr, visticamāk, nākotnē palielināsies reisu reisu skaits.

Meklēt braucienus šeit

3. variants: Finbo Cargo (tikai ar transportlīdzekli)

Ieviešot kravas (transportlīdzekļu) prāmjus starp Helsinkiem (Vuosaari) un Tallinu (Muuga), ir iespējams rezervēt braucienu pa nakti starp Tallinu un Helsinkiem ar Finbo Cargo (daļa no Eckerö Line). Pašlaik ir iespējama nakšņošana izlidojot plkst. 23:30 par katru dienu, izņemot piektdienu. Lai rezervētu šo prāmi, jums jāņem līdzi transportlīdzeklis (kravas automašīna, automašīna, motocikls utt.). Ņemiet vērā, ka Vuosaari osta un Muugas osta atrodas attiecīgi vairāk nekā 10 km attālumā no Helsinku un Tallinas centra.

Meklēt braucienus šeit
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more