Jauns Stena Line maršruts no Hanko uz Nīneshamnu (Stokholma)

Pēdējoreiz atjaunināts


Translation missing: lv.img_alt

2022. gada sākumā Stena Line sāka jaunu maršrutu starp Hanko Somijā un Nīneshamnu Zviedrijā. Maršruts savieno abu valstu galvaspilsētu reģionus ar ostām, kas nav tik noslogotas kā Stokholmā un Helsinkos, padarot to ērtāku autovadītājiem.

Lai rezervētu maršrutu Hanko-Nynäshamn, ir nepieciešams transportlīdzeklis (vai motocikls). Maršruts sākas ar ikdienas izbraukumiem vakarā, lai gan, ja ir pozitīvas atsauksmes, mēs esam pārliecināti, ka Stena Line pievienos vairāk atiešanas. Tā kā šis maršruts ir vērsts uz kravu, mēs iesakām apskatīt Turku-Stokholma un Helsinki-Stokholma maršrutus, ja jūs interesē interesantāka pasažieru pieredze.

Sīkāka informācija par ceļojumu

No 2023. gada rudens maršrutu starp Hanko un Nīneshamnu apkalpo divi kuģi: Urd un Stena Gothica. Katrā virzienā ir viena nakts izlidošana. Brauciens ir ērts 12-13 stundas, pārsvarā šķērsojot Somijas arhipelāgu.

Brauciena garums 12 stundas
Brauciena biežums Reizi dienā (brauciens pa nakti)
Prāmju operators Stena Line
Kuģi Urds un Stena Gothica
M/S Urd - viens no prāmjiem maršrutā no Nīneshamnas uz Hanko
M/S Urd - viens no prāmjiem maršrutā no Nīneshamnas uz Hanko

Par Hanko

Hankö atrodas aptuveni 120 km uz rietumiem no Helsinkiem un 150 000 uz austrumiem no Turku. Hanko atrodas Somijas vistālāk dienvidu galā. Hanko ir maza pilsēta, un tā ir vēlama kravu pārvadājumiem, jo visi pārējie prāmji uz Somiju no Zviedrijas brauc uz Turku vai Helsinkiem, kas abas ir lielas pilsētas ar lielu satiksmi.

Par Nīneshamnu

Nīneshamna ir liela osta, kas atrodas 55 km uz dienvidiem no Stokholmas. No Nīneshamnas ir ērti doties tālāk uz Zviedrijas dienvidiem, Kopenhāgenu, Gēteborgu, Oslo utt. Nīneshamnai ir kravas prāmju savienojumi ar Latviju, Poliju un Gotlandi.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more