Bezmaksas prāmju biļetes Ukrainas bēgļiem

Pēdējoreiz atjaunināts


Ukrainas kara dēļ daudzas prāmju kompānijas Baltijas jūrā piedāvā bezmaksas transportu ukraiņiem, kuri bēg no Ukrainas. Šeit ir saraksts ar visu informāciju par prāmju transportu Ukrainas bēgļiem.

Eckerö līnija

Eckerö Line prāmju maršruti starp Helsinkiem un Tallinu kursē regulāri. Eckerö Line piedāvā bezmaksas prāmju biļetes Ukrainas bēgļiem, kā arī atbalstu humānās palīdzības kravām. Rezervācijas informāciju var atrast šeit:
Eckerö Line Biļetes

Finnlines

Finnlines ir prāmju maršruti starp Vāciju (Traveminde/Lībeka), Zviedriju (Malme, Kapellskär) un Somiju (Naantali/Turku, Helsinki). Finnlines piedāvā arī bezmaksas prāmju biļetes ukraiņiem. Vairāk informācijas šeit:
Finnlines biļetes

Stena Line

Stena Line ir plašs maršrutu tīkls Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Polijā, Vācijā un Dānijā. Stena Line ir arī daudzi maršruti, kas savieno Apvienoto Karalisti, Īriju, Franciju un Nīderlandi. Stena Line piedāvā bezmaksas prāmju biļetes ukraiņiem, kā arī humānās palīdzības un labdarības organizācijām. Uzziniet vairāk šeit:
Stena Line biļetes

Tallink Silja

Tallink Silja ir viens no lielākajiem prāmju operatoriem Baltijas jūrā ar maršrutiem starp Igauniju, Somiju un Zviedriju. Tallink Silja piedāvā bezmaksas prāmju biļetes Ukrainas bēgļiem, kā arī humānās kravas Ukrainas atbalstam. Vairāk lasi šeit:
Tallink Silja Biļetes

Viking Line

Viking Line ir prāmju maršruti starp Igauniju, Somiju un Zviedriju ar biežiem izbraukumiem. Lai gan Viking Line pašlaik nav iekļauts tiešsaistes sarakstā, tas nodrošina biļetes Ukrainas bēgļiem visos maršrutos. Pēc pārdošanas un mārketinga vadītāja Iļjas Beruņenko teiktā: "Mēs piedāvājam bezmaksas biļetes bēgļiem visos mūsu maršrutos. Nodrošinām bezmaksas pasažieru biļetes un vietas vieglajām automašīnām, garos maršrutos uz/no Stokholmas arī Standarta kajītes. Rezervācija tiek veikta, izmantojot mūsu klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot e-pasta adresi [email protected]"

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more