Ātrākais prāmis no Turku uz Stokholmu

Pēdējoreiz atjaunināts


Turku un Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu šķir tikai aptuveni 250km Baltijas jūras. Izstiepjot gandrīz visu attālumu starp šīm divām pilsētām, ir liels arhipelāgs, kurā atrodas Ālandu salas. Prāmis starp Turku un Stokholmu ir lielisks ceļojums, jo arhipelāgs ir viens no skaistākajiem Baltijas jūras reģioniem. Prāmja braucienam ir jēga arī autovadītājiem, kas dodas starp Somiju un Zviedriju, jo tas ietaupa ievērojamu laiku. No Turku jūs varat doties gulēt un pamosties Stokholmā, savukārt braukšana pa Botnijas līci ir aptuveni 1800 km.

Turku un Stokholmu šķir 250 km arhipelāgs.
Turku un Stokholmu šķir 250 km arhipelāgs.

Aptuveni par stundu Finnlines divreiz dienā izlido starp Naantali (Turku) un Kapellskär (Stokholma) ir ātrākais. Ātrākais, protams, ir atšķirīgs kājāmgājējiem salīdzinājumā ar tiem, kuriem ir transportlīdzekļi. Ja jūs mēģināt doties uz Stokholmas pilsētas centru bez transportlīdzekļa, ir lietderīgi pārbaudīt Viking Line vai Tallink Silja. Tomēr, ja jūsu galamērķis nav Stokholmas pilsētas centrs, varētu būt lietderīgāk doties kopā ar Finnlines, jo iekraušana / izkraušana no Stokholmas nebūs problēma, jo osta atrodas ārpus centra.

Stokholmas ostas

Stokholmā ir vismaz piecas dažādas pasažieru ostas prāmju satiksmei. Pasažieru prāmju maršrutos starp Turku un Stokholmu pašlaik izmanto tikai trīs. Mazliet uz ziemeļiem no pašas Stokholmas ir Kapellskär, ko izmanto Finnlines. Pilsētas iekšpusē ir arī Stadsgården, ko izmanto Viking Line, un Värtahamnen, ko izmanto Tallink-Silja.

Turku ostas

Pašā Turku ir viena osta pasažieru prāmju satiksmei, tomēr blakus esošā Naantali pilsēta, kas atrodas tikai 14 km attālumā, nodrošina arī prāmju satiksmi. Pie FerryScan mēs pievienojam Naantali Turku meklējumiem, jo tas būtībā ir savienots ar Turku, regulāri kursējot ar autobusu uz pilsētas centru.

1. variants: Finnlines - Finnswan + Finnfellow

Operators Finnlines logotips
Ilgums 8-9 stundas
Izlidošana dienā 2
Turku osta Naantali
Stokholmas osta Kapellskär
Pietura (-s) Långnäs (Ālandu salas)

Finnlines maršruts ir divas reizes dienā starp Turku un Stokholmu, izmantojot Ālandu salas. Viņu Finnswan un Finnfellow kuģi atiet no Kapellskär Stokholmā un apstājas Långnäs (Ālandu salā), pirms doties tālāk uz Naantali (Turku). Šis maršruts nav rezervējams, ja vien ceļojat ar automašīnu, motociklu vai velosipēdu. Kapellskär osta atrodas diezgan tālu no Stokholmas, tomēr tā palīdz izvairīties no jebkādas satiksmes no pašas pilsētas.

2. variants: Viking Line - Amorella + Viking Grace

Operators Viking Line logotips
Ilgums 10-11 stundas
Izlidošana dienā 2
Turku osta Turku osta
Stokholmas osta Stadsgården
Pietura (-s) Mariehamn / Långnäs (Ālandu salas, naktī izmanto Långnäs)

Viking Line piedāvā arī divas reizes dienā pasažieru prāmju satiksmi starp Turku un Stokholmu. Tas ilgst nedaudz ilgāk nekā Finnlines pakalpojums, tomēr kājāmgājējiem tas ir nedaudz ērtāk, jo Stadsgården osta Stokholmā atrodas ļoti tuvu centram. Autovadītājiem tas ir pretēji, jo, braucot ar transportlīdzekļiem, viņiem jāsaskaras ar Stokholmas satiksmi.

3. variants: Tallink Silja - Galaxy + Baltic Princess

Operators Tallink Silja logotips
Ilgums 10-11 stundas
Izlidošana dienā 2
Turku osta Turku osta
Stokholmas osta Värtahamnen
Pietura (-s) Mariehamn / Långnäs (Ālandu salas, naktī izmanto Långnäs)

Tallink-Silja pakalpojumi starp Turku un Stokholmu ir ļoti līdzīgi Viking Line pakalpojumiem. Tas ilgst no 10 līdz 11 stundām, apstājas Ālandu salā, un katru dienu ir divas izlidošanas abos virzienos. Tallink Silja šim nolūkam izmanto Värtahamnen ostu Stokholmā, kas nav tik ērti kā Stadsgården, taču arī tas nav pārāk slikti.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more