Ātrākais prāmis no Stokholmas uz Helsinkiem

Pēdējoreiz atjaunināts


Somijas un Zviedrijas galvaspilsētas ir labi savienotas ar pasažieru prāmju satiksmi. Attālums starp Stokholmu un Helsinkiem ir aptuveni 250 jūdzes vai 400 km, padarot to par jauku ceļojumu pa nakti. Ļoti bieži nedēļas nogalē no Stokholmas viesojas Helsinkos. Piemēram, izlidošana no Stokholmas piektdienas vakarā, ielidošana Helsinku sestdienas rītā un pēc tam izlidošana no Helsinku sestdienas vakarā un atgriešanās Stokholmā svētdienas rītā. Tas pats ceļojuma veids ir izplatīts no Helsinkiem līdz Stokholmai. Ja jūs dzīvojat Stokholmā vai Helsinkos, šis ceļojums ir pieņemams veids, kā aizbēgt nedēļas nogalē.

Stokholma un Helsinki ir tikai aptuveni 400 km (250 jūdzes) attālumā.
Stokholma un Helsinki ir tikai aptuveni 400 km (250 jūdzes) attālumā.

Somija un Zviedrija ir labi savienotas ar prāmjiem. Daudzi Somijas un Zviedrijas iedzīvotāji bauda prāmjus, jo īpaši tāpēc, ka viņiem ir iespēja iepirkties uz kuģa bez nodokļiem / bez nodokļiem. Atsevišķu priekšmetu cenas var būt īpaši labas, salīdzinot ar zemi. Šī iemesla dēļ no Stokholmas kursē daudz "mini kruīzu", kas vienu dienu kuģo pa Stokholmas arhipelāgu, pirms atgriežas Stokholmā.

Cik ilgs ir prāmis no Stokholmas uz Helsinkiem?

Prāmis šķērso Stokholmu un Helsinkus no 16 līdz 17 stundām

Cik prāmju brauc starp Stokholmu un Helsinkiem?

Starp Stokholmu un Helsinkiem regulāri kursē trīs pasažieru prāmji. Tā kā attālums ir salīdzinoši tāls, kuģi ir lieli un konkurence zema, starp Stokholmu un Helsinkiem nav tik daudz prāmju (piemēram, starp Helsinkiem un Tallinu vai Ziemeļvāciju un Dāniju). Šos kuģus vairs nevar saukt par prāmjiem, jo tie visi spēj uzņemt 2-3 tūkstošus cilvēku un ietver plašu kajīšu un izklaides iespēju klāstu, piemēram, saunas, deju klubus un tiešraides. Tie ir tuvāk kruīza kuģiem nekā prāmjiem.

1. variants: Tallink-Silja M / S Silja Symphony + SerenadeRezervējiet vietnē FerryScan

Operators Tallink Silja logotips
Ilgums 15:45 faktiskā (+ 1h laika josla)
Izlidošana dienā 1
Stokholmas osta Värtahamnen
Helsinku osta Dienvidu ostas Olimpijas terminālis
Pietura (-s) Mariehamn

Tallink-Silja kursē prāmi ar prāmi starp Stokholmu un Helsinkiem katru gadu, īslaicīgi apstājoties Ālandu salās. Viņiem ir divi līdzīgi kuģi M / S Silja Symphony un M / S Silja Serenade, kas ir vieni no lielākajiem, kas darbojas Baltijas jūrā. Pārbrauciens ilgst 15 stundas un 45 minūtes.

2. variants: Viking LineRezervējiet vietnē FerryScan

Operators Viking Line logotips
Ilgums 15:40 faktiskā (+ 1h laika josla)
Izlidošana dienā 1
Stokholmas osta Stadsgården
Helsinku osta Katajanokka
Pietura (-s) Mariehamn

Viking Line pakalpojums būtībā ir tāds pats kā Tallink-Silja. Katru vakaru izbraucot pulksten 16:30, viņi īsi apstājas Mariehamn, pirms turpina ceļu uz Helsinkiem un ierodas nākamajā rītā pulksten 10:10. Kopējais ceļojuma laiks ir 15 stundas 40 minūtes, padarot to par ātrāko pašreizējo šķērsojumu starp Stokholmu un Helsinkiem. Šajā maršrutā kuģi ir vienlīdz lieli un labi aprīkoti jaukam vakaram.

3. variants: Sv. Pētera līnijas M / S princese AnastasijaRezervējiet vietnē FerryScan

Operators St. Peter Line logotips
Ilgums 16:00 faktiskā (+ 1h laika josla)
Izlidošana dienā 1 (aptuveni nedēļā skat. Sv. Pētera līnijas rotācijas grafiku )
Stokholmas osta Frihamnens
Helsinku osta West Harbor (T1)
Pietura (-s) -

Tas ir maz zināms, tomēr Svētā Pētera līnijai starp Stokholmu un Helsinkiem kursē gandrīz reizi nedēļā. Brauciens ir par stundu lēnāks nekā pārējie, kopā aizņemot 16 stundas. Kuģis M / S Princess Anastasia ir diezgan liels (tur apmēram 2500 pasažieru), un tajā ir līdzīgs pakalpojumu klāsts, kā jūs atradīsit ar Viking Line un Tallink Silja. Maksa par šo kuģi tomēr var būt lētāka, it īpaši, ja ceļojat ārpus sezonas.

Citi prāmji starp Zviedriju un Somiju

Daudzi prāmji atiet no dažādām ostām Stokholmā un tās apkārtnē uz Ālandu salām, un daži turpina ceļu uz Turku / Naantali. Ir arī prāmis no Ūmeo, gandrīz 600 km uz ziemeļiem no Stokholmas, uz Vaasu Somijā.

Kopsavilkums

Atšķirībā no dažiem citiem maršrutiem (piemēram, no Helsinkiem līdz Tallinai) prāmju operatoriem starp Stokholmu un Helsinkiem nav lielas atšķirības ceļojuma laikā. Ar Viking Line un Tallin Silja jūs pavadīsit apmēram 15 stundas uz kuģa, savukārt ar St. Peter Line jums būs papildu stunda. Šie braucieni vienmēr tiek veikti pa nakti, un mazās atšķirības starp operatoriem nav pārāk acīmredzamas.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more