Ātrākais prāmis starp Vāciju un Zviedriju

Pēdējoreiz atjaunināts


Ir daudz prāmju, kas savieno Vāciju ar Zviedriju, un populārākie maršruti ir starp Rostoku un Trelleborgu, kā arī Lībeku un Malmi. No Ķīles uz Gēteborgu ir arī garāks prāmju maršruts. Ņemiet vērā arī to, ka Dāniju ar Zviedriju savieno daudzi prāmji, ko arī var apsvērt. Šajā ziņā mēs izpētām visas iespējas un izlemjam, kurš prāmis ir ātrākais starp Vāciju un Zviedriju.

Prāmju maršruta karte no Vācijas uz Zviedriju
Prāmju maršruta karte no Vācijas uz Zviedriju

Galvenie prāmju operatori starp Vāciju un Zviedriju ir Stena Line, Finnlines un TT-Line. Pieredze uz kuģa var ievērojami atšķirties atkarībā no konkrētā maršruta, gada laika un kuģa.

Pārskats par prāmju maršrutiem starp Vāciju un Zviedriju ir parādīts zemāk.

Maršruts Apraksts Informācija par rezervāciju
Rostoka ↔ Trelleborg Viens no populārākajiem maršrutiem starp Vāciju un Zviedriju. Starp Stena Line un TT-Line ir daudz pakalpojumu dienas un nakts laikā. Noklikšķiniet, lai iegūtu rezervācijas informāciju
Ķīle ↔ Gēteborga Nišas maršruts, kas savieno Ķīli ar Zviedrijas otro lielāko pilsētu. Stena Line apkalpo šo maršrutu ar ikdienas prāmi. Sastrēguma laikā maršrutam var tikt pievienots otrs prāmis, kas nodrošina divus atiešanas reisus dienā katrā virzienā. Noklikšķiniet, lai iegūtu rezervācijas informāciju
Lībeka ↔ Malme Finnlines savieno Lībeku (Travemindes ostu) ar Malmi ar 2-3 reisiem dienā katrā virzienā. Šis maršruts ir ļoti pielāgots kravu un kravas automašīnu vadītājiem, lai gan ir laipni gaidīti arī regulāri braucēji. Malme atrodas Ēresunda tilta otrā pusē no Kopenhāgenas. Noklikšķiniet, lai iegūtu rezervācijas informāciju
Lībeka ↔ Trelleborg Apkalpo TT-Line ar vairākiem ikdienas reisiem. Noklikšķiniet, lai iegūtu rezervācijas informāciju

Ātrākais prāmis no Vācijas uz Zviedriju: Rostock-Trelleborg

Ātrākais prāmis starp Vāciju un Zviedriju šobrīd kursē no Rostokas uz Trelleborgu. Divi prāmju operatori Stena Line un TT-Line piedāvā vairākus atiešanas reisus katru dienu. Tā kā brauciena ilgums ir tikai 6-7 stundas, šis nepārprotami ir ātrākais prāmju savienojums starp Vāciju un Zviedriju. Ja braucat ar prāmi pa nakti, apsveriet kādu no citām tālāk norādītajām iespējām, jo var būt ērtāk braukt ar nedaudz garāku prāmi, lai varētu pilnībā izgulēties.

Ilgums 6-7 stundas
Burājumi dienā 5+
Osta Rostokā Rostokas prāmju terminālis
Osta Trelleborgā Trelleborg prāmju terminālis
Prāmju maršruta karte no Rostokas uz Trelleborgu
Prāmju maršruta karte no Rostokas uz Trelleborgu

1. iespēja: Stena Line

Jūs apkalpos prāmji Mēklenburga-Priekšpomerānija un Skane. Ar sabiedrisko transportu var diezgan viegli nokļūt Rostokas ostā. Trelleborgas osta atrodas pastaigas attālumā no pilsētas centra.

2. iespēja: TT līnija

TT-Line arī apkalpo to pašu maršrutu starp Rostoku un Trelleborgu, dažreiz sadarbībā ar Stena Line.

Alternatīva iespēja: Ķīle uz Gēteborgu

Prāmju maršruta karte no Ķīles uz Gēteborgu
Prāmju maršruta karte no Ķīles uz Gēteborgu

Garāks alternatīvs prāmis ir starp Ķīli un Gēteborgu. Šis prāmis var būt izdevīgs, ja vēlaties doties uz Gēteborgu, vai arī vēlaties doties ar garāku prāmi, lai varētu pilnībā izgulēties. Prāmi apkalpo Stena Line, un tas ilgst vairāk nekā 14 stundas. Prāmis atiet no Schwedenkai termināļa Ķīlē un ierodas Tysklandsterminalen terminālī Gēteborgā.

Ilgums 14 stundas 30 minūtes
Burājumi dienā 1-2
Osta Ķīlē Ķīļa Švēdenkai prāmju terminālis
Osta Gēteborgā Gēteborgas Tysklandsterminalen prāmju terminālis

Alternatīva iespēja: Lībeka/Traveminde uz Malmi

Prāmju maršruta karte no Lībekas uz Malmi
Prāmju maršruta karte no Lībekas uz Malmi

Laba alternatīva prāmim Rostock-Trelleborg ir starp Lībeku un Malmi. Prāmis kursē no 9 līdz 10 stundām, dodot jums vairāk laika gulēt. Turklāt Malme atrodas Ēresunda tilta otrā pusē no Kopenhāgenas, tāpēc jūs varat viegli nokļūt Kopenhāgenā no Malmes. Prāmi apkalpo Finnlines, un dienā ir 2-3 atiešanas reizes.

Ilgums 9-10 stundas
Burājumi dienā 2-3
Osta Lībekā Lībekas (Travemünde) osta, Skandinavienkai termināls
Osta Malmē Malmes osta

Alternatīva iespēja: Lībeka/Traveminde uz Trelleborgu

Prāmju maršruta karte no Lībekas uz Trelleborgu
Prāmju maršruta karte no Lībekas uz Trelleborgu

Pēdējā iespēja ir starp Lībeku un Trelleborgu. Šo prāmi apkalpo TT-Line un tas aizņem 9-10 stundas. Dienā ir 2-3 izbraukumi. Šis prāmis ir ļoti līdzīgs prāmim Lībeka-Malme, izņemot to, ka tas ierodas Trelleborgā, nevis Malmē.

Ilgums 9-10 stundas
Burājumi dienā 2-3
Osta Lībekā Lībekas (Travemünde) osta, Skandinavienkai termināls
Osta Trelleborgā Trelleborg prāmju terminālis
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more