Ātrākais prāmis starp Somiju un Zviedriju

Pēdējoreiz atjaunināts


No Somijas uz Zviedriju ir trīs ātro prāmju maršruti. Ātrākais prāmju maršruts no Somijas uz Zviedriju ir starp Vāsu un Ūmeo pilsētām, lai gan tas ir svarīgi tikai tad, ja nebraucat cauri Stokholmai. Citas iespējas ietver maršrutus starp Turku – Ālandu zemi – Stokholmu un Helsinki – Ālandu zemi – Stokholmu. Ātruma ziņā mēs iesakām maršrutu Turku - Ālandes - Stokholma, kurā katru dienu ir vairāki operatori un kursē. Ņemiet vērā, ka tehniski prāmji no Ālandu salām uz Stokholmu ir ātrākie, taču tie nav aktuāli lielākajai daļai ceļotāju, jo lielākā daļa ceļotāju nesāk un nebeidz savu ceļojumu Ālandu salās. Šajā rakstā mēs izpētām ātrākos prāmjus no kontinentālās Somijas uz kontinentālo Zviedriju.

Prāmju maršrutu karte starp Somiju un Zviedriju
Prāmju maršrutu karte starp Somiju un Zviedriju

Pārskats par ātrākajiem prāmju maršrutiem starp Somiju un Zviedriju ir parādīts zemāk.

Maršruts Apraksts Informācija par rezervāciju
Vaasa ↔ Ūmeo Ātrākais maršruts starp Somiju un Zviedriju, taču tas var nebūt ērtākais. Ņemot vērā šo pilsētu atrašanās vietu, šis maršruts ir aktuāls tikai tiem, kas ceļo uz/no Ziemeļzviedrijas un Norvēģijas. Noklikšķiniet, lai iegūtu rezervācijas informāciju
Turku ↔ Stokholma Prāmju maršruts starp Turku un Stokholmu ir ātrākais starp Somijas kontinentālo daļu un Zviedrijas kontinentālo daļu. 10-12 stundu garumā šo maršrutu apkalpo Viking Line, Tallink-Silja un Finnlines. Ņemot vērā pieejamo prāmju skaitu, šis ir ērtākais un ātrākais maršruts lielākajai daļai cilvēku, kas ceļo starp Somiju un Zviedriju. Noklikšķiniet, lai iegūtu rezervācijas informāciju
Helsinki ↔ Stokholma Pēdējais un pēdējais prāmju maršruts no kontinentālās Somijas uz Zviedriju ir prāmji starp Helsinkiem un Stokholmu. Šis maršruts ir garāks, tas aizņem no 17 līdz 18 stundām, tomēr tas ir ērtākais tiem, kas ceļo no Somijas galvaspilsētas uz Zviedrijas galvaspilsētu. Šo maršrutu apkalpo Viking Line un Tallink-Silja, parasti katrs operators katru dienu veic vienu reisu. Noklikšķiniet, lai iegūtu rezervācijas informāciju

Ātrākais prāmis no Somijas uz Zviedriju: Vāsa - Ūmeo

Ātrākais prāmju maršruts no Somijas uz Zviedriju kursē starp Vāsu un Ūmeo pilsētām, kuru apkalpo Wasaline. Prāmis šķērso Botnijas līci tikai 3,5 vai 4 stundās relatīvā komfortā. Nav vērts uzskatīt, ka šis prāmis ir tehniski īsākais, taču tas ir aktuāls tikai tiem, kas ceļo uz/no Ziemeļzviedrijas un Norvēģijas. Visos citos gadījumos gandrīz vienmēr ir labāks risinājums ar prāmi no Turku uz Stokholmu vai Helsinkiem uz Stokholmu.

Ilgums 3,5 stundas
Burājumi dienā 2+
Osta Vāsā Vāsas osta
Osta Ūmeo Ūmeo osta

Cita prāmja iespēja: Turku – Ālandu salas – Stokholma

Braucot, prāmju maršruts starp Turku un Stokholmu (ar īsu pieturu Ālandu salās) ir ātrākais starp Somijas kontinentālo daļu un Zviedrijas kontinentālo daļu. 10-12 stundu garumā šo maršrutu apkalpo Viking Line, Tallink-Silja un Finnlines. Ņemot vērā pieejamo prāmju skaitu, šis ir ērtākais un ātrākais maršruts lielākajai daļai cilvēku, kas ceļo starp Somiju un Zviedriju. Turklāt šajā maršrutā ir vismaz divas nakšņošanas reizes dienā, kas ir ļoti noderīgi tiem, kas vēlas ietaupīt uz izmitināšanas izmaksām.

Ilgums 10-12 stundas
Burājumi dienā 5+
Osta Turku Turku osta - Galvenā osta Turku Viking Line un Tallink Silja - atrodas netālu no Turku pilsētas centra.

Turku (Naantali) osta - Atrodas 10 km uz rietumiem no Turku, šī ir galvenā Finnlines osta, kur prāmji kursē uz Kapelskāru Zviedrijā caur Ālandu salām.
Osta Stokholmā Stokholmas (Stadsgården) osta - Pilsētas centra osta Viking Line prāmjiem, kas atiet no Turku.

Stokholmas (Kapellskär) osta - Atrodas 90 km uz ziemeļiem no Stokholmas, šī ir osta Tallink Silja prāmjiem, kas atiet no Turku, un Finnlines prāmjiem, kas atiet no Naantali.
Silja Symphony prāmis iebrauc Helsinkos, kas ir viens no galvenajiem prāmjiem, kas kursē starp Helsinkiem un Stokholmu
Silja Symphony prāmis iebrauc Helsinkos, kas ir viens no galvenajiem prāmjiem, kas kursē starp Helsinkiem un Stokholmu

Cita prāmja iespēja no Somijas uz Zviedriju: Helsinki - Stokholma

Pēdējais un pēdējais prāmju maršruts no kontinentālās Somijas uz Zviedriju ir prāmji starp Helsinkiem un Stokholmu. Šis maršruts ir garāks, tas aizņem no 17 līdz 18 stundām, tomēr tas ir ērtākais tiem, kas ceļo no Somijas galvaspilsētas uz Zviedrijas galvaspilsētu. Šo maršrutu apkalpo Viking Line un Tallink-Silja, parasti katrs operators katru dienu veic vienu reisu. Ātruma ziņā prāmju maršruts no Turku uz Stokholmu ir ātrākais.

Ilgums 17-18 stundas
2+
Osta Helsinkos Helsinku (Katajanokka) osta - Pilsētas centra osta, ko Viking Line izmanto prāmjiem uz Stokholmu un Tallinu.

Helsinku (Dienvidu ostas Olympia Terminal) osta - Pilsētas centra osta, ko Tallink Silja izmanto tikai prāmjiem uz Stokholmu.
Osta Stokholmā Stokholmas (Stadsgården) osta - Pilsētas centra osta Viking Line prāmjiem uz Turku, Tallinu un Helsinkiem.

Stokholmas (Värtahamnen) osta - Atrodas mazliet tālāk no pilsētas centra, šī ir osta Tallink Silja prāmjiem uz Ālandu salām un Helsinkiem.

FAQ

Vai no Helsinkiem uz Stokholmu var nokļūt ar prāmi?

Jā, dienā starp Somijas un Zviedrijas galvaspilsētām kursē divi prāmji, kas īslaicīgi pietur Ālandu salās. Varat arī apsvērt maršrutu no Turku uz Stokholmu, ja meklējat nedaudz ātrāku iespēju.

Kā ātri nokļūt no Somijas uz Stokholmu ar prāmi?

Ātrākais maršruts, kas savieno kontinentālo Somiju ar Zviedrijas galvaspilsētu, ir no Turku caur Ālandu salām. Viking Line un Tallink Silja šajā maršrutā kursē vairākus prāmjus dienā.

Kādi ir galvenie prāmju operatori starp Somiju un Zviedriju?

Lielākie pasažieru kuģi Baltijas jūrā kursē starp Somiju un Zviedriju. Šajā ziņā vadošie ir Viking Line un Tallink Silja, taču arī Finnlines mūsdienās ir labs piedāvājums starp Naantali un Kapellskär.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more